Oaza Ruch Światło-Życie parafii Św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce

  Nawigacja
Strona Główna
Parafia
Grupki
O Ruchu
Założyciel
Stopnie oazowe
Dzisiejsze czytanie

Skrzynka intencji modlitewnych

Download
Linki
Kontakt
Szukaj

Podstawy formacji
  Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 96
Najnowszy Użytkownik: sase11sa
  Imieniny
  Banery

 

tworzenie stron internetowych

 

  Pamiętaj

Pamiętaj odmów w porannej lub wieczornej modlitwie "Pod Twoją obronę" w intencji naszej wspólnoty.

  Rekolekcje oazowe 2012
Newsy Ruch Światło-Życie diecezji łomżyńskiej organizuje rekolekcje wakacyjne w polskich Tatrach oraz Wilnie. Rekolekcje dostępne są dla dzieci, młodzieży i rodzin (każda z grup posiada indywidualny program i terminy).Koszt pobytu, wyżywienia, przejazdu, zwiedzania i wejście na szlaki górskie to 750 zł. Dla osób, których nie stać na całościowe pokrycie kosztów rekolekcji możliwe jest częściowe dofinansowanie.

Więcej informacji na temat rekolekcji na: www.lomza.oaza.pl

  Dni Młodzierzy w Ostrołęce
Zapraszamy wszystkich na Dni Młodzieży Diecezji Łomżyńskiej, które odbędą się w Ostrołęce w dniach 31 III - 1 IV. Serdecznie zapraszamy!  REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

  Spotkanie wspólnotowe
Serdecznie zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie całej naszej wspólnoty. Odbędzie się ono w poniedziałek 4 IV o godz. 18:30 w salce na górze plebanii.

Spotkanie te są otwarte dla wszystkich, a zatem zapraszajcie również swoich przyjaciół i znajomych, czekamy z otwartymi ramionami na wszystkich :)

Przypominamy jednocześnie o Mszach Świętych w każdy piątek o godzinie 19:00

Serdecznie zapraszamy !!!

Z Panem Bogiem.


  UPRAGNIONA BEATYFIKACJA SŁUGI BOŻEGO JANA PAWŁA II

Rzym, dnia 1 maja 2011 r.http://3.bp.blogspot.com/_SYA86neiR8Q/TS1ceohBkbI/AAAAAAAAD8Q/6d_F06BLeY4/s1600/jan_pawel_2.jpg

Upragniona beatyfikacja Jana Pawła II

Radość i nadzieja – to reakcja polskiego Episkopatu na wiadomość, że zakończył się proces beatyfikacyjny Jana Pawła II. Papież Benedykt XVI podpisał dziś dekret o uznaniu cudu za jego wstawiennictwem. Beatyfikacja odbędzie się 1 maja w Rzymie.

– Radość i nadzieja to reakcja Konferencji Episkopatu na dobre wieści z Watykanu – mówi rzecznik Episkopatu ks. Józef Kloch. – Radość, bo Jan Paweł II zostanie ogłoszony błogosławionym, wzorem do naśladowania w tym, jakim był człowiekiem, jakim był chrześcijaninem. A nadzieja, że jego nauczanie będzie ponownie przypominane. Sam Ojciec Święty poprzez swoje zapisane słowo w jakiś sposób stanie obok nas. Przypominać będziemy sobie jego naukę. Może znów się zjednoczymy w tym, co jest ważne dla Kościoła, co jest ważne dla naszego państwa – ma nadzieję ks. Kloch.

Jak poinformował rzecznik Stolicy Apostolskiej, ks. Federico Lombardi SI, uroczystościom beatyfikacyjnym w Watykanie w Niedzielę Bożego Miłosierdzia, 1 maja będzie przewodniczył osobiście Benedykt XVI.

Biskupi i kardynałowie z Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych uznali w tym tygodniu cud za wstawiennictwem Jana Pawła II. Jest nim niewytłumaczalne z medycznego punktu widzenia nagłe uzdrowienie z choroby Parkinsona francuskiej zakonnicy Marie Simon-Pierre. Dekret o uznaniu cudu podpisał w dniu dzisiejszym papież Benedykt XVI. Tym samym kończy się proces beatyfikacyjny Jana Pawła II. Rozpoczął się on 28 czerwca 2005 r., mimo że nie upłynęło pięć lat od śmierci kandydata na ołtarze. Benedykt XVI podjął decyzję o skróceniu tego czasu.

  Boże Narodzenie

Radosnych, ciepłych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia, aby Nowo narodzony Pan obdarzał hojnie swoimi łaskami i błogosławieństwem, a w sercach zagościła prawdziwa Boża miłość i dobroć.Życzy wspólnota Ruchu Światło - Życie
Parafii pw. św. Franciszka z Asyżu

  Spotkanie wspólnotowe

Informujemy, iż w najbliższą środę o godz. 18.30 odbędzie się kolejne spotkanie naszej wspólnoty. Spotkania te mają charakter otwarty więc możecie zabrać ze sobą swoich przyjaciół:) Pamiętajmy też, że spotkania te dla osób należących do małych grup są częścią ich formacji także bardzo takie osoby zachęcamy do przybycia.

  Akatyst
Pragniemy serdecznie zaprosić oazowiczów http://www.krzeczow.tarnow.opoka.org.pl/images/mbnp.jpg
i parafian na AKATYST ku czci Najświętszej Maryi Panny. Jest to przepiękne nabożeństwo sławiące Matkę Bożą. Wywodzi się ono z liturgii prawosławnej. Akatyst będziemy śpiewać wspólnie z naszym chórem. Zapraszamy we wtorek (7.12), w Wigilię Niepokalanego Poczęcia NMP, bezpośrednio po Mszy świętej o godz. 17:30.

  Relikwie bł. Karoliny
Nasza wspólnota spieszy poinformować, że dzisiaj (tj. 21 XI) naszą parafię nawiedziły relikwie błogosławionej Karoliny Kózkówny. W związku z tym gorąco zapraszamy wszystkich jutro (22 listopada) na godz. 19.00 na czuwanie ku czci błogosławionej prowadzone przez naszą wspólnotę. Zachęcamy również do udziału we Mszy Świętej we wtorek (23 listopada) o godz. 17:30, na której uroczyście pożegnamy relikwie.

  Spotkanie wspólnotowe w Ostrowi Mazowieckiej
 
Informujemy, że w sobotę, 4 grudnia odbędzie się w Ostrowi Mazowieckiej rejonowy dzień wspólnoty. Serdecznie zapraszamy wszystkie wspólnoty i wszystkich ich członków z całego rejonu.

Więcej informacji wkrótce...

Serdecznie zapraszamy!

  Spotkanie wspólnotowe
Informujemy, że w najbliższą środę 10 listopada o godz. 18.30 
odbędzie się kolejne spotkanie dla wszystkich członków i sympatyków

naszej wspólnoty:) Tym razem będzie miało ono charakter tzw. Wieczoru

Pogodnego, czyli bardziej zabawowego:) Serdecznie zapraszamy!!!


P.S Spotkania Wspólnotowe są otwarte wiec można a nawet trzeba
przyprowadzać swoich przyjaciół znajomych:)

Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
  Kościół naszym domem
Kościół naszym domem
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Słowo dla Ciebie

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu